Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Skoro nefunkční kontejner na papírový odpad
Datum nahlášení: 11.04.2022
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: V kontejnerovém stání v Teplicích, ul.Trnovanská 1278 - 1279 je již cca měsíc nový kontejner na papír, který jde hrozně špatně otevírat (spíš skoro vůbec). Jednou rukou není šance kontejner otevřít. Lidé pokládají papírový odpad mimo kontejner. Za nápravu předem Děkuji.
Lokalita závady: Trnovanská, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předám na dispečink svozové společnosti k prověření a případné opravě či výměně nádoby.