Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Suchý strom naklánějící se nad komunikací U zámečku Sobědruhy
Datum nahlášení: 11.05.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Suchý strom naklánějící se nad komunikací U zámečku Sobědruhy
Lokalita závady: U Zámečku, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla dne 18/5/2018 prověřena na místním šetření. Kde bylo zjištěno, že pozemek na, kterém dřevina roste, není ve vlastnictví Statutárního města Teplice. Majitel tohoto pozemku byl vyzván k odstranění dřeviny.