Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Bordel v parku
Datum nahlášení: 11.06.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, již více než rok je v parku na Letné stále stejný bordel na stále stejném místě. Ačkoliv čas od času probíhá údržba parku, tomuto se pracovníci provádějící úklid vždy vyhnou.
Lokalita závady: ulice Dr. Vrbenského, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 16/6/2016 proběhlo místní šetření. Nepořádek bude odstraněn do 20/6/2016.