Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vypnutá voda a chybějící páka
Datum nahlášení: 11.06.2018
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Dobrý den, na zdroji pitné vody chybí funkční kohoutek a voda je vyplá, bylo by vhodné sjednat nápravu před létem. Jistě by šlo namontovat kohoutky, které vydrží minimálně sezónu, tak jako je to v jiných městech.
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán na provozovatele pítek, kterými jsou Severočeské vodovody a kanalizace a.s.. Pouštění a vypínání vody a výměna kohoutků je v jejich kompetenci.