Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neudržované pole, zeleň.
Datum nahlášení: 11.07.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Neudržované pole, zeleň. Od začátku roku nebylo provedeno ani jedno posekání, které v minulých letech bývalo prováděno min. 2x do roka (většinou však vždy až po urgencích). Z důvodu šíření pylu a plevele a klíšťat žádám o nápravu. Jedná se o pole proti domu č. 195 v ulici Polní v Teplicích Sobědruhách, označené v KN číslem parcely 1028/2, majitel LETTNOV I,spol.s r.o., Pod dálnicí 469/12, Michle, 14000 Praha.
Lokalita závady: Sobědruhy, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Majitel pozemků byl vyzván k provedení seče.