Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vyvrácený odpadkový koš
Datum nahlášení: 11.08.2015
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Vyvrácený koš vedle MŠ Resslova a dětským hřištěm - závada odstraněna tím způsobem, že byl pouze zpět zasazen do původní díry a přihrnuta zemina - kdo kontroluje provedené práce? Asi nikdo. Betonový podstavec nestačí zasypat zeminou. Opět vyvráceno.
Lokalita závady: ulice Bohuslava Martinů, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpadkový koš je ve vlastnictví svozové společnosti, která zajišťuje zpětné zabetonování v případě jeho vyvrácení. Závadu nahlásím a zajistíme zjednání nápravy.