Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepřehledná situace na silnici
Datum nahlášení: 11.08.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Při výjezdu v Proseticích od Penny na Pražskou ulici brání ve výhledu vzrostlé větve stromů umístěných podél silnice.
Lokalita závady: ulice Pražská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, po provedeném místním šeření a zvážení všech známých skutečností nebylo shledáno, že by stromy či jejich větve bránily ve výhledu.