Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Prasklá popelnice - žádost o výměnu
Datum nahlášení: 11.08.2016
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Na adrese Proboštovská 1121/12, Teplice, máme malou a velkou popelnici na komunální odpad. U malé popelnice je prasklé dno a celý bok, takže z ní odpadky vypadávají. Děkuji za váměnu
Lokalita závady: Proboštovská 1121/12, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vaší žádost o výměnu nádoby na SKO jsem předala na svozovou společnost Marius Pedersen a.s., v jejichž vlastnictví nádoba je. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice