Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autobusová zastávka - nánosy bahna a kamínků
Datum nahlášení: 11.08.2017
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Autobusová zastávka MHD ul. Fráni Šrámka - Šanov II skola - ve směru od točny Panorama do města. Po každém dešti se na zastávku naplaví nánosy bahna a kamínků z přilehlého svahu. Hrozí uklouznutí cestujícím, nečistoty se přenáší do autobusu. Bylo by vhodné najít dlouhodobé řešení na této MHD.
Lokalita závady: ulice Fráni Šrámka, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Technické řešení odstranění zaplavování zmíněné zastávky jsme již zadali do stavebních úprav plánovaných na r.2018. V současné době řešíme čištění nánosů bahna při pravidelných pátečních úklidech.