Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Dira uprostred chodniku v Trnovanech
Datum nahlášení: 11.08.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Uprostred chodniku pobliz Bytoveho druzstva v Trnovanech je velka dira. Kdyz clovek nekouka neustale pod nohy tak dnes jsem temer upadla.jen tak ,tak me kolemhdouci pribrzdil od padu.je to velmi nebezpecne a neprijemne.prosim o opravu. Na te napce nedokazu zamerit.je to u bytoveho druzstva trnovany
Lokalita závady: Masarykova třída 1804, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zadali jsme k opravě v nejbližším možném termínu.