Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Keře zasahující do chodníku
Datum nahlášení: 11.08.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, je-li to možné, nechte keře prosím prořezat.
Lokalita závady: Maršovská 1523/18, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ano keře budou v horizontu 14 dní upraveny.