Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vytéká voda u choníku
Datum nahlášení: 11.09.2015
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Ze svahu nad chodníkem vytéká voda, příčinou může být prasklé vodovodní potrubí nebo obnovený pramen ?
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, od SčVK máme potvrzenu havárii vody. Oprava dle získaných informací proběhne během dnešního nebo zítřejšího dne.