Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek
Datum nahlášení: 11.09.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Hrozný nepořádek odpadků v lesíku. Cestička od Prosetic, Janáčkovými sady směrem na třešnovku a k botanické zahradě.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpadky byly uklizeny a nálety u cesty byly vyřezány.