Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlý strom
Datum nahlášení: 11.09.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den,u novostavem v ulici Křižkovského došlo k přerůstání stromů.Stromy čím dál více stíní a větve, už zasahují přímo do oken domu. Prosíme o redukční řez stromů.S díky obyvatele domu
Lokalita závady: Křížkovského 2510, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.Dřeviny budou v období vegetačního klidu, což je do konce března 2016 ošetřeny vhodným řezem.