Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozježděný trávník a žívý plot
Datum nahlášení: 11.09.2017
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Tirák omylem zajel ,kdeaž na konec Moravské ul 2262,kde při otáčení rozjel trávní a živý plot před domem.Doporučuji umístit dopravní značku pro zákaz vjezdu TIR na Bílinské před výjezdem k čerp.stan.MOLL.
Lokalita závady: ulice Bílinská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš návrh budeme konzultovat s PČR.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová