Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neodvezený odpad
Datum nahlášení: 11.09.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Po vybudování příchodu od ulice Topolová k panelákům v ulici Javorová 3032 nebyl firmou, která akci dělala odvezen odpad /zbytek vysekaných keřů a zeleně/, pouze odhrabáno kousek dál... a ponecháno osudu.
Lokalita závady: ulice Topolová, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.