Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vymletý výmol
Datum nahlášení: 11.09.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, na křížení ulic Josefa Suka a Ševčíkova se nachází naprosto demotivující neoznačený výmol, který se vlivem deštových přeháněk stále zvětšuje. V oblasti probíhá výkop a práce na chodníku, ale stavitel musí umožnit bezpečný průjezd. P.S. průjezd není bezpečný ani při rychlosti 5km/h Dekuji
Lokalita závady: ulice Ševčíkova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme předali k vyřízení zhotoviteli stavby, výmol bude zasypán a zhutněn. Prosíme o trpělivost po dobu stavby.