Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad v lese mezi Bílou cestou a Novou vsí
Datum nahlášení: 11.09.2017
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Plastové odpady
Lokalita závady: část obce Nová Ves, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek jsme zadali k odstranění společnosti Marius Pedesrsen a.s., která pro město Teplice uklízí černé skládky.