Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Neustálé rušení nočních klidu
Datum nahlášení: 11.09.2017
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Dobrý den, proč nejsou vidět hlídky v okolí jediné diskotéky v Teplicích? Proč se každý víkend lidi v okolí řádně nevyspí? Proč městská policie nic nedělá a to samé i státní police, která sídlí v Maršovské? Mšstská policie má služebnu hned u Luny, ale přes noc a o víkendu tam nikdo není? Proč nejsou kamery v okolí Luny?
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jiří Hrad (oddělení informatiky a výpočetní techniky)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, rušení nočního klidu, který je v době letního času v pátek i v sobotu od 23. hodiny, hlašte prosím městské policii nebo PČR. Telefonní čísla naleznete dole v patičce, odkaz Tísňová volání.
Dotazy na městskou policii zasílejte na kontakty, které naleznete na oficiálních stránkách města Teplice (Chci kontaktovat - městská policie), poopřípadě na podatelnu magistrátu.
Služba Hlášení závad není určena k nahlašování případů, které mohou ohrozit zdraví nebo majetek nebo vyžadují okamžitý zásah. Ani není určena pro obecné dotazy, ale opravdu slouží jen k hlášení existujících závad.