Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozrostlé stromy do vozovky i na chodník v ulici Potěminova
Datum nahlášení: 11.09.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V ulici Potěminova jsou poměrně značně rozrostlé javory, které brání pohodlnému průchodu po chodníku a i vozovka je jimy omezena.
Lokalita závady: ulice Potěminova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla prověřena na místním šetření. Do konce měsíce října 2018 budou dřeviny upraveny.