Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Popelnice v Jaselské
Datum nahlášení: 11.09.2020
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Kontejnery na odpad jsou poškozené (ulomené kolečko, nejdou zavírat). Často je kolem nich nepořádek.
Lokalita závady: Jaselská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, žlutý kontejner na plasty, kterému chybělo kolečko byl v pátek odvezen, jelikož zde byl oproti evidovanému stavu navíc. Stav ostatních kontejnerů a zajištění pravidelného úklidu nechám prověřit svozovou společnost.