HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 110921_c51d


Stav zpracování: VYŘEŠENO


Název hlášení: Hluk že stavby

Datum nahlášení: 11.09.2021

Kategorie závady: Nezařazeno


Popis závady: Už dlouhé měsíce nás ruší hluk že záhadné stavby za domem na Pražské ulici 3009,3010,3011.Dříve betonový kryt. Stále se zde vrtá, bagruje a nyní tam hučí ve dne i v noci nějaký ventilátor. Velice nás to ruší a je to už únavné a nekonečné. Je tato stavba v těsné blízkosti domu. Žádáme o prošetření, kdy tady zase bude klid.


Lokalita závady: Pražská, Teplice, Teplice


Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, tento druh podnětů či stížností není možné řešit prostřednictvím HLÁŠENÍ ZÁVAD.
Můžete kontaktovat stavební úřad a tam svoji stížnost předat k prověření povolených či nepovolených stavebních úprav.
Děkuji za pochopení.