Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odložena sedačka
Datum nahlášení: 11.09.2022
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Nepořádek kolem kontejnerů
Lokalita závady: Duchcovská 414/88e, Teplice, 415 03, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.