Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Náletové dřeviny
Datum nahlášení: 11.10.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V ul.Obránců míru ve Směru od Sobědruh zasahují keře do vozovky.V ul.Krušnohorská naproti domu 1566/15 ve strání je již plno keřů černého bezu /bezinky / a nikdo se nemá k tomu je vyřezat.
Lokalita závady: ulice Krušnohorská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nálety byly již ořezány.