Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nefunkční osvětlení, vánoční výzdoba
Datum nahlášení: 11.12.2015
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den, v Šanově u Kamenných lázní zřejmě svítí pouze polovina vánočního stromu. Nevím, zda to je záměr či ne, ale při pohledu směrem od kulatého záhonu v parku není strom nasvícen.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, závada byla odstraněna.