Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 11.12.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Poškozený chodník zvedlý povrch, poškozený spodní kryt ( elektroinstalace) pouličního osvětlení. Na chodník natéká voda z Haškovy ulice, která nemá kanalizační vpusti , chodník nemá sklon na vozovku tím pádem jedna ledová vrstva a zatékání a zvedání povrchu (Balený asfalt). A ještě poškozený spodní kryt pouličního osvětlení na stejném místě předem děkuji i za chodce.
Lokalita závady: ulice Žižkova 431, Teplice, 415 10, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a zvážíme možnost odvedení vody z chodníku.
Závada na pouličním osvětlení byla předána kompetentnímu pracovníkovi.