Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Znečištěný chodník a silnice UNČÍNSKÁ, TEPLICE-TRNOVANY
Datum nahlášení: 11.12.2020
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Prosím o vyčištění chodníků a silnice v ulici Unčínská 1509/3, Teplice Věnovaný (nejlépe firmou co provádí rekonstrukci) Už přes 3 týdny se brodíme souvislou vrstvou bláta od schodů až na parkoviště, firma co provádí rekonstrukci nejspíše vodovodů neřeší nepořádek na chodnících a komunikaci. Bylo by fajn nechat projet alespoň 1x v týdnu čistící vozidlo s kartáčem, aby vrstvu sundal. Na ŠČVK rekonstrukce Unčínská není uvedená, a nikde není jediná zmínka o firmě, ktera celou akci dělá. Děkuji za vyřízení nebo předání kompetentní osobě ve firmě, co výkop provádí.
Lokalita závady: Unčínská, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Hana Bredlová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zhotoviteli stavby byla zaslána reklamace s požadavkem na provedení vyčištění.