Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek
Datum nahlášení: 12.01.2020
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Dobrý den , hlásím velký nepořádek v ulicích Brožíkova, Dubská a přilehlých ulic
Lokalita závady: Dubská 3314, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 16.1.2020 byly v rámci mimořádného úklidu dočištěny chodníky v ulicích Myslbekova, Brožíkova, U Hřiště a uklizená vozovka v ulici Brožíkova.