Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neočištěný chodník u školy a školky - Bohosudovská
Datum nahlášení: 12.01.2022
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Dobrý den, chodníky jsou plné ledu v ulici Bohosudovská u školy ZŠ Maršovská a hlavně chodník na proti škole kde je školka. Myslím si, že kvůli bezpečnosti a hrozícím úrazům by to mělo být očištěné nebo aspoň posolené. Děkuji.
Lokalita závady: Bohosudovská, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Technika s posypem již vyrazila na uvedené chodníky k zajištění schůdnosti.