Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozené lavičky
Datum nahlášení: 12.02.2017
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Na antukovém hřišti, jsou poškozené 2 ks.laviček .Chybí dřevěná opěradla.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsem předala správci k opravě.