Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozbitý betonový odpadkový koš
Datum nahlášení: 12.02.2019
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Rozbitý betonový odpadkový koš
Lokalita závady: ulice Aloise Jiráska 1965, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Informaci předávám svozové společnosti, která zajistí výměnu koše.