Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vyvrácená značka zákaz stání
Datum nahlášení: 12.02.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Trnovanská 1330, Teplice před zadním vchodem je vyvrácená značka zákaz stání od 10.2.2020
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.