Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Blikající lampa
Datum nahlášení: 12.02.2022
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den, hlásil jsem blikající lampu v ulici Edisonova stav závady se změnil na vyřízeny ale lampa stále bliká. Lampa se nachází mezi vchody 1643 a 1642. Na lampě se nachází číslo 4090
Lokalita závady: Edisonova 1642, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada na svítidle byla nahlášena správci a bude odstraněna .