Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neodtéká uliční vpusť
Datum nahlášení: 12.03.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: V ulici Mühligově těsně před křižovatkou s ulicí Rybniční, napravo ve směru do centra města, je ucpaná uliční vpusť, za deště se tvoří velká louže a hrozí zaplavení sousední stanice hasičů a garáží.
Lokalita závady: Mühligova, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu předáváme k odstranění správci dešťové kanalizace.