Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Spadlé stromy
Datum nahlášení: 12.03.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, ve Skateparku - Anger leží na chodníku poblíž rampy spadlý strom. Jeden je také velmi nakloněný a mohl by spadnout. Děkuji.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena na místním šetření dne 14/3/2019.