Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek ze stavby
Datum nahlášení: 12.03.2020
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Žádám o okamžité uklizení celé ulice Tyršova, která je od včerejšího dne plná bláta a drobného kamení. U nájezdu z centra na silnici E55 (8) (směr Dubí) provádí pracovníci výkopové práce podél zdi dvora. Nemůžu s určitostí povědět že je zasviněná ulice jejich prací, ale vše tomu nasvědčuje.
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Objednáváme úklid vozovky ještě dnes. Zdroj znečištění budeme řešit.