Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlé břízy
Datum nahlášení: 12.03.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V ulici Pod Školou jsou přerostlé a proschlé břízy, jejichž padající větve ohrožují zaparkovaná auta i obyvatele. Prosím o prořezání a celkovou kultivaci stromů.
Lokalita závady: Prosetice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřeviny byly již zadány k ořezu, který bude proveden do poloviny dubna 2020.