Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vyvezený nábytek v parkovacím pruhu u chodníku
Datum nahlášení: 12.04.2020
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Na rohu Fügnerovy ulice a Metelkova náměstí (u parčíku) je složena hromada nábytku,již od 8.dubna.Nájemníci z Fügnerovy ulice takto vyřešili své stěhování.
Lokalita závady: Metelkovo náměstí, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.