Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: 2x autovrak Nákladní ulice
Datum nahlášení: 12.04.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Na parkovišti 2 zcela zdemolované autovraky, odpoad z nich po celém parkovišti
Lokalita závady: Nákladní, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. U vozidel již probíhá postup dle §19 a následujících zákona č. 13/1997. Lhůta uplyne 20.4. a poté bude vlastník komunikace (soukromá osoba) oprávněn vozidla odstranit.