Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak Škoda Felicie 4U7 0407
Datum nahlášení: 12.04.2021
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: V ulici Kosmonautů stojí toto vozidlo již spoustu let. Mám dojem, že min pět. Stk skončila v r. 2015. Jsou tu velké problémy najít místo k parkování a každé místo se počítá. Děkuji
Lokalita závady: Kosmonautů, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den. Ulici Kosmonautů momentálně kontroluje MP Teplice. Již řešíme Mazdu. Problém s dlouhodobě stojící vozidly je v rozdílu mezi písmeny g a h §19 zákona č. 13/1997. Podle g musí vozidlu chybět podstatné konstrukční části. Podle h které platí teprve rok stačí 6 měsíců neplatné STK, ale v rámci Covid opatření se lhůta již 2x prodloužila takže zatím se neodtahuje. Každopádně zjistíme vlastníka vozidla a zašleme mu upozornění.