Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Věc týkající se hřiště v Janáčkově ul.
Datum nahlášení: 12.05.2017
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Dobrý den, sice je tu kolonka na závady, ale já spíše bych se chtěl zeptat, jak to je s dětským hřištěm v Janáčkově ulici. Mám pocit, že je na vrátkách je cedulka s přeškrtnutým psem-asi je moc malá, protože se tam psů různých plemen prohání dostatek a jsou tam třeba celou dobu i s dětmi. Dále-pokud jsem při procházce okolo i z okna viděl dobře, je tam chemický záchod. Rodiče svá dítka bohužel na něj neposílají, nýbrž je nechávají dělat potřebu ve křoví a raději jim utřou zadek tam. Další drží své dítko a má radost, jak jí to čůrá. A to jsou bohužel většinou i lidé, kteří bydlí přímo u hřiště (to už mohou jít na wc domu ne?) Třeba se Vám povede s tím něco udělat, třeba posílat namátkové obchůzkové kontroly nebo co považujete za vhodné. Přeji pěkný den, Koudelka
Lokalita závady: ulice Janáčkova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Psy by opravdu dovnitř hřiště chodit neměli, a to hlavně z bezpečnostních a také hygienických důvodů. Vaše upozornění předáme Městské policii Teplice, aby se zaměřila na kontroly i těchto přestupků.