Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak
Datum nahlášení: 12.05.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Dobrý den, Chtěl bych nahlásit dlouhodobě odstavený vrak vozidla renault laguna combi v Gagarinově ulici. Vůz zde stojí a překáží cca půl roku. Předem děkuji za kladné vyřešení.
Lokalita závady: Gagarinova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo překontrolujeme zda je již vrakem.