Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zničené zrcadlo v křižovatce
Datum nahlášení: 12.05.2021
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Zničené zrcadlo v křižovatce ulic Bílinská x Novoveská.
Lokalita závady: Bílinská, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, víme o tom. Již je objednána oprava.