Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Špatně přístupná zeleň
Datum nahlášení: 12.05.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, vznikem nových parkovacích míst v ulici Novákova se původní zeleň zmenšila na tento úzký pás. Viz foto. V okamžiku kdy je parkoviště využívané tak najatá firma pochopitelně nechce riskovat poškození zaparkovaných aut a uzké místo neposeče. Proto bych se chtěl zeptat zda by se na tento pruh nemohla dát folie s kačírkem či jiné podobné řešení. S pozdravem Jan Horák
Lokalita závady: Novákova ev. č. 1707, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla dne 13/5/2022 prověřena na místním šetření v měsíci září bude tato plocha upravena.