Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadly chodnik
Datum nahlášení: 12.06.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den na křižovatce Americké a Mostecké ulice je propadly chodník tak že po něm nemohou chodci chodit. Foto nelze přiložit ráda odešlu na email. Dekuji Eva Langmaierova
Lokalita závady: Řetenice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude provizorně odstraněna, konečná oprava bude provedena po skončení výstavby okružní křižovatky Bílinská.