Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chodník před domem
Datum nahlášení: 12.06.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, včera nám začali opravovat chodník před naším domem(Modlanská 1174/38, Teplice), bez toho aby nás někdo upozornil, že se bude něco dít. Např. abych vyjel z garáže než začnou asfaltovat. Chtěl bych upozornit, že pod vraty k příjezdu na pozemek mi nechali nerovnoměrné zaříznutí původního chodníku. Když jsem se ptal dělníků, tak nikdo neví jestli mi to někdo zarovná. Doufám, že to udělají pořádně.
Lokalita závady: Modlanská 1174/38, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vaše připomínka byla předána pracovníkům provádějícím opravu s tím, aby zjednali nápravu.