Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek v ulici u Nádraží
Datum nahlášení: 12.06.2018
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Někdo si na ulici udělal smetiště.
Lokalita závady: ulice U nádraží, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid opadu byl zadán svozové společnosti Marius Pedersen a.s.. Zároveň byla požádána Městská policie Teplice o zjištění původce tohoto odpadu.