Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 12.06.2018
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Nepořádek v podchodu (vedle školy Obchodu a služeb v Alejní ul). Poházené odpadky, nepořádek i na schodech (směr stadion).
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid odpadů byl zadán svozové společnosti Marius Pedersen a.s.