Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neudržované cesty v parku
Datum nahlášení: 12.07.2015
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Prosím o úklid chodníků v zámeckém parku, zejména asfaltové části, ktera je označena a využívána pro bruslaře na kolečkových bruslích. Velké množství drobných větviček znemožňuje jízdu na kolečkových bruslích, která se za současného stavu stala velmi nebezpečnou (hrozí úraz).
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Parkové cesty v Zámecké zahradě jsou pravidelně strojně čištěny 1 x týdně v úterý. Během zítřejšího dopoledne by mělo být vše uklizeno.