Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neudržovaná zeleň
Datum nahlášení: 12.07.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Před domem v ulici Pod Doubravkou 2363, za domem a kolem schodů od tohoto domu k ulici Vančurova a Boženy Němcové se již minimálně 3- tím rokem neudržují keře podél chodníku.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dnes proběhlo místní šetření, keře budou ořezány do konce tohoto měsíce.